Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych zastrzega prawa autorskie do przedstawionego w Regulaminie Olimpiady i w wytycznych (publikowanych w witrynie internetowej www.olimpiadabudowlana.pl) trybu organizacji zawodów Olimpiady.

    

 Zestawienie Deklaracji startu szkół/Sprawozdanie statystyczne z zawodów szkolnych/

Kwalifikacja na zawody okręgowe 

 XXXIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 

 rok szkolny 2019/2020  

 

(przekierowanie do witryny internetowej szkoły po kliknięciu w adres - poniżej tabeli) 

 
 
  Liczba 
Liczba uczniów
Liczba 
Liczba uczniów
 
Siedziba
szkół
uczestniczących uczniów zakwalifikowanych
Okręg
okręgu
w etapie
w zawodach 
 klas IV i III razem
na zawody okręgowe
 
 
szkolnym
szkolnych
(profil budowlany*)
(II stopnia)
 
I.
 
Nysa
11
 197 
 444
 43
 
II.
 
Bydgoszcz
6
97
 461
 39
 
III.
 
Lublin
10
 151 
  387 
 44
 
IV.
 
Wieluń
 14 
 337 
 547
 51
 
V.
 
Kraków
22
 293 
1 263
 98
 
VI.
 
Warszawa
19
 307 
1 094
  89 
 
VII.
 
Rzeszów
22
370
974
 95
 
VIII.
 
Białystok
7
135
 470 
 38
 
IX.
 
Gdańsk
 8 
112
447
 37
 
X.
 
Bytom
18
336
844
 63
 
XI.
 
Zielona Góra
 9
152
 446 
 35
 
XII.
 
Stargard 
5
 144 
 263 
 27
 
Razem
151
2 631
7 640
 659
 
 
* klasy w zawodach wymienionych w aktualizacji do Komunikatu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 kwietnia 2018 r. w sprawie wykazu olimpiad tematycznych i turniejów związanych z wybranym przedmiotem lub dziedziną wiedzy – technik budownictwa, technik budowy dróg, technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych, technik renowacji elementów architektury, technik inżynierii sanitarnej, technik robót wykończeniowych w budownictwie 
 
szkoły w etapie szkolnym bieżącej edycji  (XXXIII OWiUB)
 
szkoły w etapie szkolnym poprzedniej edycji  (XXXII OWiUB)
 

I. okręg południowo-zachodni - 11 szkół, 43 zakwalifikowanych uczestników

 

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
im. Kazimierza Gzowskiego
Opole - 7 
Gumuliński Paweł - kl. IV
 Ernst Armin - kl. IV
Walerus Tomasz - kl. III
Smyrek Sarach - kl. IV
Knapik Patryk - kl. III
Warzyc Jacek - kl. III
Poniży Piotr - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
im. Gen. Józefa Bema
Wrocław - 3  
 Banaś Dariusz - kl. IV
Podemski Bartłomiej - kl. IV
Grzywniak Damian - kl. IV
Zespół Szkół Technicznych
im. prof. Wacława Żenczykowskiego
Kłodzko - 4 
Pokuć Maciej - kl. IV
Kropielnicka Klaudia - kl. IV
Wysłobocki Przemysław - kl. III
Herman Krzysztof - kl. III 
http://www.zsp1.ng.pl
Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica
Ząbkowice Śląskie - 3 
Bedri Kamil - kl. IV
Kazimierczuk Kacper - kl. IV
 Socha Kacper - kl. IV
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Strzelin  
 
http://www.ckziu.strzelin.pl
Zespół Szkół Technicznych
Nysa - 5  
Gąsiorek Adrian - kl. IV
 Białecki Wiktor - kl. IV
Kuś Grzegorz - kl. III
Skrzyniarz Krzysztof - kl. II
Odziomek Mateusz - kl. II
http://www.zst_nysa.wodip.opole.pl
Zespół Szkół Nr 5
im. Maksymiliana Tytusa Hubera
Wałbrzych - 3 
Anuszkiewicz Kacper - kl. IV
Pacześny Dominik - kl. IV
Waszak Mikołaj - kl. III 
http://www.zs5.walbrzych.pl 
Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych
im. Jana III Sobieskiego
Świdnica - 3  
 Głodo Jakub - kl. IV
Wiszniowski Rafał - kl. IV
Rachelski Beniamin - kl. II
http://zsbe.swidnica.pl
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
Racibórz - 7 
Czach Marek - kl. III
Sbeczka Łukasz - kl. III
Gilge Paweł - kl. III
Pendzich Patryk - kl. III
Larysz Paweł - kl. III
Marcol Julia - kl. III
Błajda Izabela - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. Papieża Jana Pawła II
Opole - 0 
 
http://www.zsbopole.pl
Zespół Szkół Technicznych „Mechanik”
Jelenia Góra - 4  
 Aleksandrowicz Zuzanna - kl. III
Jedynak Magdalena - kl. III
Grzecznik Wiktor - kl. III
Kuźba Łukasz - kl. III
http://www.zstmechanik.edujg.pl
Zespół Szkół nr 1
im. Powstańców Śląskich
Kędzierzyn-Koźle - 4 
Domin Robert - kl. IV
Thomalla Thomas - kl. IV
Wilczek Olaf - kl. IV
Kampa Łukasz - kl. IV 
http://www.zs1.edu.pl
Zespół Szkół
Głogówek  
 
http://www.zsglogowek.pl

 

 
 

II. okręg bydgoski - 6 szkół, 39 zakwalifikowanych uczestników

 
Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych 
im. Mikołaja Kopernika
Grudziądz - 5 
 Szałas Radosław - kl. III
Simson Kamil - kl. III
Jabłoński Jonasz - kl. III
Tylicki Jakub - kl. III
Woźniak Krystian - kl. II
 Zespół Szkół Budowlanych
 im. Jurija Gagarina
 Bydgoszcz - 16 
 Szatkowski Piotr - kl. IV
Majka Agnieszka - kl. IV
Szmelter Szymon - kl. III
Karwasz Klaudiusz - kl. III
Koniec Maciej - kl. II
Benditt Julia - kl. III
Wamka Konrad - kl. III
Chmara Miłosz - kl. III
 Giruć Szymon - kl. IV
Pokrendt Klaudiusz - kl. IV
Beger Kacper - kl. III
Musiał Sandra - kl. III
Białecki Mateusz - kl. III
Przesławski Mirosław - kl. III
Stanisławski Mariusz - kl. IV
Brzózan Kamil - kl. IV
 Zespół Szkół Budowlanych
 Włocławek - 4 
 Wilczyńska Magdalena - kl. III
Kułaczkowski Adrian kl. IV
Gazda Błażej - kl. IV
Dzięcielewska Alicja - kl. IV
 Zespół Szkół Budowlanych
 Piła - 5 
 Pawlik Daniel - kl. IV
Chrząstek Jakub - kl. III
Wojtowicz Wiktor - kl. III
Wendt Iwona - kl. II
Ziarnek Martyna - kl. II
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego
Inowrocław 
 
 Zespół Szkół Politechnicznych
 im. Bohaterów Monte Cassino
 Września - 6 
Machińska Eliza - kl. IV
Tarłowski Mikołaj - kl. IV
Lewandowska Magdalena - kl. IV
Pawlak Kornelia - kl. III 
Pęchorzewski Marek - kl. II
Urbaniak Robert - kl. III
 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3
 Gniezno - 3 
Ochotna Izabela - kl. III
 Grzeczka Julita - kl. III
Paul Justyna - kl. III
 
 
  

III. okręg lubelski - 10 szkół, 44 zakwalifikowanych uczestników  

 
 Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
 Biłgoraj - 7
 Marzec Mateusz - kl. III
Kwietniowska Julia - kl. IV
Borowiec Sebastian - kl. III
Paluch Dominik - kl. III
Bil Adam - kl. III
Pękala Rafał - kl. III
Niemiec Artur - kl. III
 Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych
 im. Macieja Rataja
 Tomaszów Lubelski - 6 
 Kicka Cezary - kl. IV
Kusiak Patryk - kl. IV
Ciećko Dawid - kl. III
Piękny Mateusz - kl. IV
Mokrzycki Bartłomiej - kl. IV
Umer Adam - kl. III
 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji
 im. Hieronima Łopacińskiego
 Lublin - 8  
Nowak Aleksandra - kl. III
Jaremek Mateusz - kl. IV
Iżycka Aleksandra - kl. IV
Woś Patrycja - kl. III
Wójcik Radosław - kl. IV
Waszczuk Jakub - kl. II
Niedźwiedź Kacper - kl. II
 Trojanowska Weronika - kl. III
 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
 im. Leona Wyczółkowskiego
 Ryki - 4 
 Badach Kornelia - kl. IV
Wolszczak Agata - kl. IV
Malinowski Bartłomiej - kl. IV
Lipiec Michał - kl. IV
 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
 Biała Podlaska - 4 
Ustymowicz Dawid - kl. IV
Madoń Patryk - kl. III
Wilk Krzysztof - kl. II
Chotkowska Kinga - kl. II 
 Zespół Szkół Nr 2
 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
 Puławy - 4 
Bartoś Krzysztof - kl. III
 Capała Jan - kl. IV
Wójtowicz Grzegorz - kl. III
Tsurikov Vladyslav - kl. III
 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
 Lubartów - 3 
Wójcik Dariusz - kl. II
Kuchciak Jakub - kl. IV
Dawidziuk Anna - kl. IV 
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
i II Liceum Ogólnokształcące
 Włodawa - 1 
Gaj Marika - kl. IV 
 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4
 z Oddziałami Integracyjnymi
 im. Dzieci Zamojszczyzny
 Zamość - 3 
Kwaśna Barbara - kl. IV
Bryk Jerzy - kl. IV
Sak Norman - kl. IV 
Zespół Szkół Budowlanych
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
 Lublin - 4  
 Wróbel Sandra - kl. III
Michański Paweł - kl. III
Stasiak Kacper - kl. III
Dyjak Sebastian - kl. III
 

 

 

IV. okręg centralny - 14 szkół, 51 zakwalifikowanych uczestników

 

Zespół Szkół Budownictwa
i Kształcenia Zawodowego
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Konin - 5 
Twardowska Izabela - kl. III
 Żabicka Michalina - kl. III
Pawłowski Jakub - kl. IV
Witkowski Artur - kl. IV
Różański Jakub - kl. IV
Zespół Szkół Nr 1
im. Powstańców Wielkopolskich
Ostrzeszów - 6 
 Jędrzejak Mikołaj - kl. IV
Kempa Jan - kl. IV
Pieprzka Arkadiusz - kl. IV
Lis Nikodem - kl. IV
Calik Szymon - kl. III
Śmigielski Miłosz - kl. III
Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych
Ostrów Wielkopolski - 6 
 Tarnowska Daria - kl. II
Stempień Ewelina - kl. IV
Świerczyk Milena - kl. II
Sikora Wiktoria - kl. III
Grad Urszula - kl. II
Maciejewska Zuzanna - kl. II
http://www.zsbe.edu.pl
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
Krotoszyn - 3 
Marciniak Mikołaj - kl. IV
Trawiński Marek - kl. IV
Talaga Józef - kl. III 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. Stanisława Staszica
Radomsko - 4 
Kornacki Kacper - kl. IV
Trzeciak Daniel - kl. IV
Przybylska Klaudia - kl. II
Rokicki Mateusz - kl. I
http://www.radomsko.edu.pl
Zespół Szkół Nr 1
im. Jana Kilińskiego
Pabianice - 3  
Brusiłowicz Piotr - kl. IV
Kociołek Jarosław - kl. IV
Kosztowna Weronika - kl. IV 
http://www.mechanik.edu.pl
Zespół Szkół Nr 1
Wieluń - 5  
Olejnik Kacper - kl. IV
Zadworna Natalia - kl. IV
Fras Paweł - kl. III
Baranowski Dawid - kl. IV
Jarząb Michał - kl. IV 
http://www.zs1.wielun.pl
Zespół Szkół Technicznych
im. Armii Krajowej
Skarżysko-Kamienna - 3  
Kępas Bartosz - kl. IV
Stopa Kacper - kl. III
Raiński Daniel - kl. III 
http://www.zst-skarzysko.pl
Zespół Szkół
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Działoszyn  
 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
Kępno - 0  
 
http://www.zsp2.kepno.pl
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Stanisława Staszica
Wieruszów - 2  
Mieszała Sebastian - kl. IV
Hoffmann Maciej - kl. IV 
http://www.zsp.wieruszow.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Sieradz - 2  
Płachta Agata - kl. II
Krawczyk Wiktoria 
http://zspnr1sieradz.edu.pl
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
im. gen. Ludwika Czyżewskiego
Bełchatów - 5 
Klimczyk Daria - kl. III
Szymczak Kamil - kl. IV
 Rosiński Krystian - kl. II
Zyrka Hubert - kl. IV
Kołat Maja - kl. II
http://www.zsp3belchatow.pl
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego
Kaczki Średnie - 2 
 Żołądkiewicz Mateusz - kl. IV
Siwek Wiktor - kl. III
http://www.zsrkaczki.edu.pl
Zespół Szkół Zawodowych
im. Józefa Lompy
Olesno - 5 
Rataj Mateusz - kl. III
Werner Simona - kl. IV
Obłąk Patryk - kl. IV
Wolny Kamil - kl. IV
Milde Oliver - kl. III
http://www.zszolesno.pl

 

 

V. krakowski - 22 szkoły, 98 zakwalifikowanych uczestników

 

Zespół Szkół Nr 2
im. Stanisława Konarskiego
Bochnia - 7  
Mytnik Jakub - kl. IV
Antończyk Dominik - kl. IV
Mroczek Bartłomiej - kl. IV
Barczyk Dawid - kl. IV
Sosin Jakub - kl. IV
Krzywda Zuzanna - kl. III
Kaczmarczyk Dominik - kl. III 
http://www.zs2-bochnia.pl
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1
Kraków - 8 
 Mudyn Tomasz - kl. III
Nowak Daniel - kl. III
Malisz Igor - kl. II
Brandys Mariusz - kl.III
Poniedziałek Alicja - kl. III
Wlazło Konrad - kl. II
Malisz Bruno - kl. II
Drożniak Jakub - kl. II
Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte
Brzesko - 3  
 Zapiór Marcin - kl. III
Pudełko Anna - kl. II
Siudut Dawid - kl. II
http://www.zsp2.edu.pl
Zespół Szkół Zawodowych
im. Kazimierza Pułaskiego
Gorlice - 4 
 Słowik Szymon - kl. IV
Ziobrowski Dawid - kl. IV
Wąs Wojciech - kl. IV
Knapik Dominik - kl. IV
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
im. św. Jana Pawła II
Łapanów - 1 
Gawlik Kamil - kl. IV 
http://www.ckziulapanow.pl
Zespół Szkół Budowlanych Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego "Chemobudowa-Kraków" S.A.
Kraków - 3  
Piątkowski Adam - kl. III
Tynor Piotr - kl. II
Wojciechowski Krystian - kl. II 
http://www.chemobudowa.szkola.pl
Zespół Szkół Nr 1
im. Józefa Piłsudskiego
Limanowa - 13 
Dąbrowska Adriana - kl. IV
Syktus Ewelina - kl. IV
Hutek Karolina - kl. IV
Chlipała Piotr - kl. III
Sułkowski Karol - kl. III
Potoniec Jakub - kl. III
Matląg Sylwia - kl. IV
Postrożny Przemysław - kl. IV
Augustyniak Magdalena - kl. IV
Sochacki Łukasz - kl. III
Raczek Dominik - kl. IV
Dąbrowski Mateusz - kl. IV
Stawiarz Aleksandra - kl. IV
http://www.zsnr1.limanowa.pl 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Limanowa - 10   
 Trela Justyna - kl. IV
Hutek Franciszek - kl. III
Skirlińska Julia - kl. IV
Wielek Krzysztof - kl. III
Musiał Anna - kl. III
Burdek Sara - kl. II
Skowronek Wojciech - kl. III
Śliwa Aleksandra - kl. II
Dziedzic Łukasz - kl. III
Zając Paulina - kl. III
http://www.tischner.limanowa.edu.pl
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
Mszana Dolna - 1 
 Zięba Justyna - kl. IV
Zespół Szkół
im. ks. Józefa Tischnera
Dobczyce - 1 
 Jędrzejczyk Kacper - kl. III
http://www.dobczyce.edu.pl
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych
Myślenice - 9 
Koloch Jakub - kl. IV
Mika Mariusz - kl. III
Wacławik Daniel - kl. III
Ciślik Justyna - kl. III
Polak Kacper - kl. IV
Jędrzejowski Łukasz - kl. IV 
Żądło Monika - kl. II
Pająk Adrian - kl. II
Fijał Kacper - kl. II
http://www.zste.myslenice.pl
Zespół Szkół Budowlanych
Nowy Sącz - 8  
Ptaszkowski Szymon - kl. III
 Gruca Mateusz - kl. III
Figiel Patryk - kl. III
Godawski Dariusz - kl. III
Zieliński Jakub - kl. II
Lichoń Julia - kl. II
Sarota Krystian - kl. III
Piechnik Krzysztof - kl. III
http://zsbns.pl
Zespół Szkół 
Lipnica Wielka - 1 
Czerwonka Szymon - kl. IV 
http://zslipnicawielka.pl
 Zespół Szkół Technicznych i Placówek
im. Stanisława Staszica
Nowy Targ - 5 
 Zagata Paweł - kl. IV
Jarząbek Jakub - kl. II
Knutelska Zuzanna - kl. III
Grobarczyk Dominika - kl. III
Zygmond Natalia - kl. III
https://zst.nowotarski.edu.pl
Zespół Szkół 
im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego
Jordanów - 4 
Trzop Piotr - kl. III
Kwak Dariusz - kl. III
Kościelniak Bartosz - kl. III
Chorąży Kinga - kl. III 
http://www.zsdjordanow.iap.pl
Zespół Szkół 
im. Walerego Goetla
Sucha Beskidzka - 3 
 Kwaśny Błażej - kl. III
Tondyra Jakub - kl. III
Knapczyk Marek - kl. III
http://www.zsgsucha.pl
 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Andrychów - 1  
Kurzyniec Mateusz - kl. III 
http://www.ckziuandrychow.pl
Zespół Szkół Budowlanych
im. dra Władysława Matlakowskiego
Zakopane - 7 
 Łukaszczyk Katarzyna - kl. III
Jarecki Tomasz - kl. III
Łacniak Jacek - kl. III
Cudzich Beata - kl. III
Kmin Wojciech - kl. III
Karpiel Klemens - kl. III
Basiorka Monika - kl. III
http://budowlankazakopane.pl
 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
im. Kazimierza Wielkiego
Busko-Zdrój - 3 
Doroz Michał - kl. IV
Biały Krystian - kl. IV
Masłowski Mariusz - kl. III 
http://www.budowlanka.edu.pl
 Zespół Szkół Zawodowych
im. Stanisława Staszica
Pińczów - 3 
Lolo Kinga - kl. III
Rajkowski Sebastian - kl. IV 
Ciba Karol - kl. IV
http://zszpinczow.pl
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
im. Jana Pawła II
Krynica-Zdrój - 3 
Biel Ewelina - kl. IV
Musiał Paweł - kl. IV
Koszyk Kamil - kl. IV 
http://www.krynica.szkola.pl
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Kraków - 0 
 
http://zsz2.edu.pl
 
 
VI. okręg warszawski - 19 szkół, 89 zakwalifikowanych uczestników

 

Zespół Szkół Zawodowych
im. Marszałka Franciszka Bielińskiego
Góra Kalwaria - 2 
 Durajczyk Hubert - kl. III
Czajkowski Hubert - kl. III
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego
im. Ignacego Garbolewskiego 
Sochaczew - 5 
Zagrajek Robert - kl. IV
Oziemek Bartłomiej - kl. IV
Antoniak Sebastian - kl. IV
Liszewski Jakub - kl. III
Modzelewska Magdalena - kl. IV 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 8
Tomaszów Mazowiecki - 1  
 Kazimierski Szymon - kl. III
http://zsp8.eu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5
im. gen. Władysława Sikorskiego
Siedlce - 3 
Dudek Kamil - kl. III
Filipiuk Bartłomiej - kl. IV
Suchodolski Przemysław - kl. III
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1
Warszawa - 6 
 Nalepa Bartłomiej - kl. III
Witkowska Sandra - kl. II
Wasiak Michał - kl. II
Kozłowski Patryk - kl. III
Łosińska Karolina - kl. III
Sura Mateusz - kl. III
http://www.ckziu1.edu.pl
Zespół Szkół Technicznych
im. Stanisława Płoskiego
Ciechanów - 6 
Mąka Monika - kl. IV
Perkowski Michał - kl. IV
Chojnowski Kamil - kl. IV
Mroczkowski Dominik - kl. III
Kącki Rafał - kl. III
Fidurski Piotr - kl. III 
http://www.zst-ciechanow.pl
Zespół Szkół Nr 1
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wyszków - 4 
Gąsiewski Przemysław - kl. III
Jarząbek Mariola - kl. IV
Morka Mateusz - kl. IV
Stępień Piotr - kl. IV 
http://www.zs1wyszkow.edu.pl
Zespół Szkół nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego
Ostrów Mazowiecka - 4 
 Ruszkowski Kacper - kl. IV
Olszewski Mateusz - kl. IV
Kulesza Filip - kl. IV
Kosior Jakub - kl. IV
http://zs1.ostrowmaz.com
Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1
Warszawa - 3  
 Zawistowska Ewelina - kl. III
Zaborowska Katarzyna - kl. III
Roguszewska Kinga - kl. III
Zespół Szkół Budowlanych
im. Kazimierza Wielkiego
Radom - 2 
Rutkowski Mateusz - kl. IV
Latosek Sebastian - kl. III 
http://www.zsb.radom.pl
Zespół Szkół Nr 1
im. Stanisława Staszica
Pruszków - 3 
Putrzyński Marcin - kl. IV
Herner Magdalena - kl. III
 Marzęciak Damian - kl. IV
http://www.zsnr1-pruszkow.com
Zespół Szkół Nr 23
Warszawa - 4 
Nadstawna Anna - kl. II
Basiak Klaudia - kl. II
Dąbrowski Maciej - kl. II
Szerszeniewski Sebastian - kl. III 
http://www.technikumbudowlane.edu.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 3
im. Władysława Stanisława Reymonta
Piotrków Trybunalski - 8 
Czerwik Damian - kl. III
Zieliński Dawid - kl. IV
 Stachowiak Wiktoria - kl. III
Dziadczyk Patryk - kl. IV
Krzaczyński Marcel - kl. III
Pietrzczyk Jakub - kl. III
Papiernik Kamil - kl. IV
Wroński Franciszek - kl. IV
http://www.zsp3.piotrkow.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6
im. gen. Józefa Bema
Siedlce - 3 
 Sak Natalia - kl. II
Wróbel Dawid - kl. II
Marciniak Grzegorz - kl. II
http://www.zsp6siedlce.pl
 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Skierniewice - 5 
Dmitruk Łukasz - kl. III
Jaroń Mateusz - kl. III
 Stopiński Szymon - kl. III
Duda Rafał - kl. II
Pąśko Aleksandra - kl. II
http://www.budowlanka1.edu.pl
Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych
im. Stanisława Noakowskiego
Warszawa - 19 
Kuryłek Bartosz - kl. IV
 Zagajewski Adam - kl. III
Ciura Adrian - kl. III
Kotowski Bartosz - kl. IV
Pachała Konrad - kl. IV
Buchało Krzysztof - kl. IV
Franczak Adrian - kl. IV
Boguszewski Daniel - kl. IV
Sierawska Patrycja - kl. IV
Nimylowych Yuriy - kl. III
Piwoński Jacek - kl. IV
Galemba Paweł - kl. II
Ciniewski Igor - kl. II
Kulisz Hubert - kl. III
Łączyńska Victoria - kl. II
Lesiak Dawid - kl. II
Warońska Marta - kl. II
Malinowska Julia - kl. II
Kłoczewiak Maksym - kl. II
http://www.tab.edu.pl
 Gostynińskie Centrum Edukacyjne
Gostynin - 3 
Pietrzak Paulina - kl. III
Kugler Jakub - kl. III
Lewandowski Norbert - kl. IV 
http://www.gce.gostynin.edu.pl
Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
im. dr Stefana Kopcińskiego
Łódź - 2 
Grochal Patrycja - kl. II
Sobolewska Aleksandra - kl. III 
http://zsbt-lodz.pl 
Zespół Szkół Nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
Mińsk Mazowiecki - 6 
Komuda Emil - kl. II
Mizgier Bartosz - kl. III
Jednorowski Jakub - kl. III
Gajewska Dominika - kl. IV
Rolf Dominik - kl. I
Reda Dorota - kl. IV 
http://www.zs1mm.edu.pl
 
 
VII. okręg rzeszowski - 22 szkoły, 95 zakwalifikowanych uczestników

Zespół Szkół 
im. św. Kingi
Łącko 
 
Zespół Szkół Budowlanych
Tarnów - 7 
Faliszek Paweł - kl. IV
Nidecki Jakub - kl. III
Roman Mateusz - kl. III
Gut Mateusz - kl. IV
Gajda Katarzyna - kl. III
Mytnik Jonasz - kl. III
Kocoł Paweł - kl. III 
Zespół Szkół Ponadpodstawowych 
im. Józefa Piłsudskiego
Zakliczyn - 3 
Szczepański Dominik - kl. III
Chrobak Łukasz - kl. III
Budzyn Mateusz - kl. III 
Zespół Szkół Budowlanych
im. Tadeusza Kościuszki
Brzozów - 4 
Sochacki Paweł - kl. IV
Kuryś Michał - kl. IV 
Szuba Patryk - kl. IV
Oględziński Mikołaj - kl. IV
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. Jana Pawła II
Dębica - 2 
Nowak Jarosław - kl. IV
Szynal Arkadiusz - kl. IV 
Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
im. Króla Kazimierza Wielkiego
Jarosław - 4 
Pszonka Dominika - kl. IV
Kasiurak Andrzej - kl. IV
Warcaba Adam - kl. III
Buksa Wiktor - kl. III 
Zespół Szkół Budowlanych
im. Króla Kazimierza Wielkiego
Jasło - 5 
Wszołek Krystian - kl. III
Sokulski Jakub - kl. III
Gustek Dawid - kl. IV
 Zieliński Dominik - kl. IV
Kubacki Krystian - kl. III
Zespół Szkół Technicznych
im. Bohaterów Września 1939 r.
Kolbuszowa - 5 
Bańkowski Marcin - kl. IV
Piskadło Christian - kl. IV
Lulek Przemysław - kl. IV
Nowak Daniel - kl. IV
 Przybyło Tomasz - kl. II
Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych
im. Jana Sas Zubrzyckiego
Krosno - 4 
Kijowska Emilia - kl. III
Bożek Emilia - kl. III
Mateja Szymon - kl. III
Pieniądz Adrian - kl. II 
Zespół Szkół 
im. gen. Józefa Kustronia
Lubaczów - 6 
Weselak Wiktor - kl. IV
Chmiel Aleksandra - kl. IV
Słoniec Kamil - kl. III
Burak Sylwester - kl. II
Niedużak Patryk - kl. II
Leszczawska Patrycja - kl. II
Zespół Szkół Budowlanych
im. Żołnierzy Armii Krajowej
Mielec - 7 
Golec Patryk - kl. IV
Skucińska Izabela - kl. III
Gola Jakub - kl. IV
Dudek Justyna - kl. IV
Łachut Szymon - kl. IV
 Hamala Aleksandra - kl. IV
Duszkiewicz Izabela - kl. IV
Zespół Szkół 
im. ks. Stanisława Staszica
Jeżowe - 3 
 Ptak Dawid - kl. IV
Szewczyk Kacper - kl. IV
Marut Mateusz - kl. III
Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego
im. Tadeusza Kościuszki
Rzeszów - 2  
 Chmiel Karol - kl. IV
Paśkiewicz Bartosz - kl. IV
http://zszdz.rzeszow.pl
Zespół Szkół nr 5
im. Ignacego Łukasiewicza
Sanok - 3 
Czernich Kacper - kl. III
Cielecki Oskar - kl. III
Malec Łukasz - kl. II 
 Zespół Szkół Nr 1
im. Ambrożego Towarnickiego
Rzeszów - 10 
Budak Patryk - kl. IV
Ślimak Jakub - kl. IV
Grądziel Miłosz - kl. III
Cop Michał - kl. IV
Mokrzycki Kamil - kl. IV
Klets Tetiana - kl. I
Pokrzywa Zbigniew - kl. III
Bielenda Gabriela - kl. III
Kuczeła Bartłomiej - kl. II
Malec Wojciech - kl. III
Zespół Szkół Nr 2
im. Tadeusza Kościuszki
Stalowa Wola - 7 
 Pawłowski Dawid - kl. III
Soból Jakub - kl. IV
Kruk Paweł - kl. III
Zarzycki Jakub - kl. II
Pawłowski Mateusz - kl. II
Oskroba Michał - kl. II
Martyna Hubert - kl. III
http://zsnr2.stalowa-wola.pl
 Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego
Rzeszów - 4
Tołpa Piotr - kl. II
Kowalska Weronika - kl. II
Obirek Beata - kl. II
Depczyński Kamil - kl. II 
Zespół Szkół 
Czudec - 2 
Wilk Paweł - kl. II
Banaś Wojciech - kl. II 
http://www.zs-czudec.itl.pl
 Zespół Szkół 
im. ks. dra Jana Zwierza
Ropczyce 
Zespół Szkół Nr 3
im. gen. Władysława Sikorskiego
Tarnobrzeg - 5 
 Giza Jakub - kl. IV
Płaza Klaudia - kl. III
Bryła Mateusz - kl. IV
Piskur Oliwia - kl. IV
Strójwąs Łukasz - kl. IV
http://budowlanka.tbg.net.pl 
 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
Przemyśl - 4
Lach Krzysztof - kl. III
Sawicki Karol - kl. IV
Kalawski Jakub - kl. IV
Galica Jakub - kl. III
Zespół Szkół 
im. Stanisława Staszica
Staszów - 3 
 Sobieniak Klaudiusz - kl. III
Bąk Jakub - kl. IV
Maćkowska Julia - kl. III
http://www.zsstaszow.pl
Zespół Szkół Technicznych
Łańcut - 2 
Babiarz Patryk - kl. II
Lenar Grzegorz - kl. II 
Zespół Szkół Zawodowych
im. Króla Jana III Sobieskiego
Przeworsk - 3 
Chromik Maciej - kl. III
Chromik Bartosz - kl. II
 Zięba Jakub - kl. II

 

 

VIII. okręg białostocki - 7 szkół, 38 zakwalifikowanych uczestników

 

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Łomża - 2  
Majewska Edyta - kl. III
Zaorski Artur - kl. IV
Zespół Szkół 
Różan   
 
Zespół Szkół Nr 1
im. Jędrzeja Śniadeckiego
Ełk - 3  
Gryczkowska Katarzyna - kl. IV
Pińczak Marcin - kl. IV
Nicewicz Adrian - kl. III 
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich
Ostrołęka - 2 
 Rudnicka Magdalena - kl. III
Kostrzewski Hubert - kl. III
Augustowskie Centrum Edukacyjne
Augustów - 6 
Siewiec Arkadiusz - kl. III
 Borawski Jakub - kl. III
Łukawski Gabriel - kl. III
Gil Natalia - kl. III
Niedźwiecki Sebastian - kl. III
Werner Bartłomiej - kl. III
Zespół Szkół Technicznych
Suwałki - 8 
 Ferenc Zuzanna - kl. III
Dembowska Paulina - kl. III
Sapieha Weronika - kl. III
Borkowska Anna - kl. IV
Świerzbinowicz Julia - kl. IV
Staniszewska Julia - kl. III
Skowina Nikola - kl. III
Brodowski Kacper - kl. II
Zespół Szkół Nr 1
im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego
Bielsk Podlaski - 4 
Matwiejczuk Jakub - kl. IV
Maksymiuk Tobiasz - kl. IV
Falkowski Maciej - kl. IV
 Chmur Konrad - kl. IV
Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władyslawa Bryły
Białystok - 13  
Tarasewicz Ewa - kl. IV
Czarkowski Arkadiusz - kl. IV
Kadyszewski Adam - kl. III
 Jurczuk Adam - kl. III
Karbowska Helena - kl. IV
Kułak Anna - kl. IV
Magnuszewski Jakub - kl. III
Lewandowski Dawid - kl. III
Mackiewicz Marek - kl. III
Butkiewicz Maja - kl. II
Reszuta Kacper - kl. II
Wiktoruk Paulina - kl. III
Ajdyna Kacper - kl. II

 

 

IX. okręg gdański - 8 szkół, 37 zakwalifikowanych uczestników

 

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska
i Agrobiznesu 
Giżycko
  
Zespół Szkół Budowlanych
i Kształcenia Ustawicznego
Słupsk - 5  
Szeląg Aleksandra - kl. II
Grzeszczak Jakub - kl. IV
 Trzaszczka Monika - kl. II
Hinca Damian - kl. IV
Kurek Remigiusz - kl. III
Państwowe Szkoły Budownictwa
im. prof. Mariana Osińskiego
Gdańsk - 7  
Wojtasiewicz Sebastian - kl. III
Kryszczuk Aleksandra - kl. III
Bielska Magdalena - kl. II
Kwasigroch Mikołaj - kl. II
Benkowski Mateusz - kl. III
Wołoszyn Marcin - kl. II
Rozwadowski Adam - kl. III 
Zespół Szkół Budowlanych
im. Żołnierzy Armii Krajowej
Olsztyn - 4  
Hoffer Wiktor - kl. IV
 Sawicki Filip - kl. IV
Rochalski Hubert - kl. II
Cołta Kamil - kl. IV
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2
Gdynia - 3 
Darznik Szymon - kl. IV
Krause Kacper - kl. IV
Dempc Tomasz - kl. IV 
Zespół Szkół Technicznych
im. Floriana Ceynowy
Kartuzy - 5 
 Kropidłowski Przemysław - kl. IV
Trepczyk Jakub - kl. IV
Walkusz Jakub - kl. IV
Gliwa Piotr - kl. II
Jaskulski Nikodem - kl. II
Powiatowy Zespół Szkół nr 2
im. Komisji Edukacji Narodowej
Kościerzyna - 5  
Kurkowski Szymon - kl. III
Witek Julia - kl. IV
Czapiewski Łukasz - kl. IV
Pepliński Michał - kl. III
Bronka Mariusz - kl. III 
Zespół Szkół 
im. Bohaterów Września 1939 Roku
Iława - 5 
Drozdowski Konrad - kl. IV
Marszałkowski Radosław - kl. III
  Gliszczyński Filip - kl. IV
Kołecki Tomasz - kl. III
Rutkiewicz Jakub - kl. III
Powiatowe Centrum Edukacyjne
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 
Lębork 
 
Zespół Szkół Technicznych
Elbląg - 3  
Dużyński Paweł - kl. III
Gawęda Przemysław - kl. III
Sosnowski Karol - kl. III 

 

 

X. okręg śląski - 18 szkół, 63 zakwalifikowanych uczestników

 

Państwowe Szkoły Budownictwa
- Zespół Szkół
Bytom - 4  
Korzeniak Błażej - kl. III
 Wiśniewska Paulina - kl. III
Zając Norbert - kl. II
Bańbuła Aleksander - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
im. Generała Stanisława Maczka
Bielsko-Biała - 7   
 Świder Rafał - kl. IV
Piękny Paulina - kl. IV
Kudzia Małgorzata - kl. IV
Kastura Zuzanna - kl. IV
Światłoch Jarosław - kl. IV
Rodak Magdalena - kl. IV
Pońc Dominika - kl. IV
Zespół Szkół Budowlanych
im. gen. Stefana Grota Roweckiego
Cieszyn - 2 
Choleksa Daniel - kl. IV
Chwastek Marta - kl. III 
Zespół Szkół Budowlanych
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Chorzów - 3 
 Szmandra Dominik - kl. III
Wiśniewski Maciej - kl. III
Skrok Jan - kl. III
Zespół Szkół Technicznych
Częstochowa - 2 
 Urlik Wiktoria - kl. IV
Antoniak Kacper - kl. IV
Techniczne Zakłady Naukowe
im. Gen. Władysława Sikorskiego
Częstochowa - 1 
Prusek Paulina - kl. III 
Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych
Gliwice - 3   
Celeban Helena - kl. IV
Macioszek Łukasz - kl. II
Pieczka Dawid - kl. III 
Zespół Szkół Zawodowych
Jastrzębie-Zdrój
 
http://zsz.jastrzebie.pl
Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej
im. Powstańców Śląskich
Katowice - 3  
Kozłowski Łukasz - kl. IV
 Milbrant Maciej - kl. IV
Dyjas Maciej - kl. IV
Zespół Szkół Nr 1
im.  Jana Kilińskiego
Kłobuck 
 
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych
Lubliniec - 5  
Kompalla Denis - kl. II
 Piekarski Patryk - kl. IV
Łebek Mateusz - kl. III
Piec Patrycja - kl. III
Drynda Kamil - kl. III
Zespół Szkół Nr 1
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Myszków - 2 
Piżuch Mariusz - kl. IV
Budek Wiktoria - kl. III 
Zespół Szkół nr 6
im. Mikołaja Kopernika
Ruda Śląska - 3 
Sołtys Agata - kl. IV
Łęcki Mikołaj - kl. IV
Triebel Wanesa - kl. II 
Zespół Szkół Budowlanych
Rybnik - 7  
 Rojek Szymon - kl. IV
Adamczyk Miłosz - kl. II
Pacholczyk Paulina - kl. IV
Niemiec Rozalia - kl. II
Falkowska Patrycja  - kl. III
Korbel Krzysztof - kl. IV
Jędrasik Wiktoria - kl. IV
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego
Sosnowiec - 0  
 
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych
Tarnowskie Góry - 4 
Kloczkowski Jakub - kl. IV
John Patrycja - kl. IV
Gros Karolina - kl. IV
Meye Paweł - kl. IV 
Zespół Szkół Technicznych
Wodzisław Śląski 
 
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
im. Prof. Sylwestra Kaliskiego
Zabrze - 3  
Piechaczek Andrzej - kl. IV 
Scharon Marcin - kl. IV
Stupak Daniel - kl. IV
Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych
im. Mikołaja Kopernika
Żory - 5 
Godziek Michał - kl. III
Kowalski Radosław - kl. IV
Cepiel Jerzy - kl. III
 Benisz Dawid - kl. III
Boryś Klaudia - kl. IV
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych
im. Armii Krajowej
Żywiec - 5  
 Kliś Konrad - kl. III
Kania Piotr - kl. III
Błachut Sylwester - kl. III
Dendys Dawid - kl. III
Dudziak Wiktoria - kl. III
Zespół Szkół
im. Xawerego Dunikowskiego
Zawiercie - 4 
Garncarz Daniel - kl. IV
Nowak Daniel - kl. IV
Kundas Bartosz - kl. IV
Krupa Jan - kl. IV

 

 

XI. okręg zachodni - 9 szkół, 35 zakwalifikowanych uczestników

 

 Zespół Szkół Budowlanych
Bolesławiec - 7 
Drab Bartosz - kl. III
Nieradka Jakub - kl. II
 Sawicki Adam - kl. II
Górak Wiktor - kl. III
Jagiera Karolina - kl. II
Ebanoidze Marika - kl. II
Bogdańska Anna - kl. II
 
 Zespół Szkół Technicznych
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Grodzisk Wielkopolski - 4 
 Kaźmierczak Aleksandra - kl. IV
Biniak Oliwia - kl. IV
Graś Dominika - kl. IV
Sibilak Jakub - kl. IV
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego Nr 1 "Budowlanka"
Zielona Góra - 8 
 Lehmann Maciej - kl. IV
Molenda Radosław - kl. II
Nowak Szymon - kl. IV
Ołpiński Mateusz - kl. II
Stępski Igor - kl. II
Korytko Jakub - kl. II
Jacyno Sandra - kl. II
Prodlik Sylwia - kl. II
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Kalisz 
 
Zespół Szkół Zawodowych
Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego
Zielona Góra - 1 
 Ślecka Gabriela - kl. IV
Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych
im. "Synów Pułku"
Leszno - 3 
Gościniak Marek - kl. IV
Miksza Julia - kl. IV
Walenciak Mateusz - kl. IV 
Zespół Szkół Budowlanych
Żary - 1   
 Kuczmarski Bartłomiej - kl. III
 Zespół Szkół Budownictwa Nr 1
Poznań - 7 
Staśkiewicz Alicja - kl. IV
Czajka Maksymilian - kl. III
Karasiewicz Dawid - kl. III
 Urbaniak Maciej - kl. III
Oleksy Zuzanna - kl. IV
Witkowska Ewelina - kl. III
Zając Bartłomiej - kl. III
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 
im. Józefa Nojego
Czarnków  
 
Zespół Szkół Politechnicznych
im. Powstańców Wielkopolskich
Śrem - 3 
Flaczyński Hubert - kl. IV
Matuszewski Filip - kl. III
Dominiak Karol - kl. IV 
Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych
im. Ziemi Krobskiej
Krobia - 1  
 Waliński Jarosław - kl. IV
 

 

 

XII. okręg szczeciński - 5 szkół, 27 zakwalifikowanych uczestników

 

Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych
im. Mikołaja Kopernika
Gorzów Wielkopolski - 4 
 Hertel Kamil - kl. III
Białowąs Jakub - kl. II
Franczyk Błażej - kl. III
Banasik Tymur - kl. II
Zespół Szkół Budowlanych
im. Kazimierza Wielkiego
Szczecin - 9  
 Adamkiewicz Anastazja - kl. II
Kowalczyk Wiktoria - kl. IV
Sokołowska Zuzanna - kl. II
Zawieracz Amelia - kl. II
Zylak Laura - kl. III
Góra Wiktoria - kl. III
Lichwiarski Adam - kl. II
Kubiak Szymon - kl. II
Kozanecki Janusz - kl. IV
Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
Stargard - 4 
Kosatka Bartosz - kl. III
 Modrzejewski Dawid - kl. III
Dudkowski Szymon - kl. II
Podolak Mateusz - kl. III
Zespół Szkół Nr 7
im. Bronisława Bukowskiego
Koszalin - 6  
 Słabkowska Maria - kl. IV
Szczepankiewicz Filip - kl. IV
Fedrau Karol - kl. II
Gawroński Łukasz - kl. II
Stec Tadeusz - kl. I
Graczyk Maja - kl. I
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego
Wałcz - 4  
Kujszczyk Dawid - kl. IV
 Szczęsny Maciej - kl. IV
Łagan Weronika - kl. II
Walnicki Piotr - kl. II

 

 

Zestawienia

Deklaracji startu szkół

w XXXII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

w roku szkolnym 2018/2019

i kwalifikacji na zawody okręgowe

 

 
 
  Liczba 
Liczba
Liczba 
Liczba
 
Siedziba
szkół
uczestników uczniów zakwalifikowanych
Okręg
okręgu
w etapie
zawodów 
 klas IV i III
na zawody okręgowe
 
 
szkolnym
szkolnych
(profil budowlany)
(II stopnia)
 
I.
 
Nysa
13
225
 536
53
 
II.
 
Bydgoszcz
6
84
 401
31
 
III.
 
Lublin
170
  368 
38
 
IV.
 
Wieluń
15 
445
 603
59
 
V.
 
Kraków
22
408
1 375
105
 
VI.
 
Warszawa
19
372
 980 
82
 
VII.
 
Rzeszów
22
396
1 059
83
 
VIII.
 
Białystok
 8
208
  516 
42
 
IX.
 
Gdańsk
 10
181
 525
36
 
X.
 
Bytom
 21
386
 1 096
76
 
XI.
 
Zielona Góra
 10
182
 523
34
 
XII.
 
Stargard 
 5
150
 267
29
 
Razem
160
 3 207
8 249
 668